Vodafone Bedava İnternet 2021

Zade Games Pişti ile 5 GB hediye internet kazanmak çok kolay

Zade Games Pişti ile 5 GB hediye internet kazanmak için yapmanız gereken işlemler çok basit. Kağıt oyunları arasında yer alan pişti, pek çok oyuncu tarafından sevilerek oynanan bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle şans işi olan pişti oyunu, size gelen kartın diğer kullanıcıda da olmasıyla veya elinize joker kartı gelmesiyle büyük bir değer kazandıran oyun. Oldukça keyifli bir oyun olan pişti oyununu oynarken 5 GB hediye internet kazanmak ister misin?

Zade Games Pişti ile 5 GB hediye internet fırsatını yakalayın

Zade Games Pişti oyununu oynarken hem eğlenin hem de interneti ücretsiz bir şekilde doyasıya kullanın. Yıl sonuna kadar geçerli olacak bu kampanyaya göre Vodafone üyeleri Zade Games Pişti oyununda şifrelerini kullanarak 5 GB hediye internet kazanıyor. Hediye internet sahibi olmak isteyen müşterilerin yapması gereken işlem oldukça kolay.

Vodafone kullanıcıların kampanyaya katılım sağlayabilmeleri için öncelikle Fırsatlar Dünyası üzerinden ilgili kampanyaya gitmeleri ve “Fırsatı Kullan” düğmesine basmaları gerekir. Aldıkları şifre ile Facebook üzerinden oynanan Zade Games Pişti oyununa giren müşteriler, mağaza kısmında Vodafone şifresini girerek, sonraki aşamada 30 gün geçerli 1 ay Gold VIP üyelik alarak 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 5 GB hediye internetin sahibi olur.

Zade Games Pişti ile 5 GB hediye internet kazanmak çok kolay
Zade Games Pişti ile 5 GB hediye internet kazanmak çok kolay

Müşterilerin kampanya hakkında bilmesi gereken birkaç detay bulunuyor. Vodafone müşterileri kampanyaya ayda 1 defa katılabilir. Yalnızca aktif Vodafone abonelerinin katılabildiği kampanya farklı bir kampanya, tarife veya paket ile birleştirilemez. Bunun yanı sıra farklı bir hatta taşınamaz. Kısıtlı Vodafone aboneleri, hattını dondurmuş aboneler veya hattını iptal eden aboneler kampanyaya katılamaz.

Zade Games Pişti ile 5 GB hediye internet kazanmak isteyen müşteriler internet hakkını yalnızca yurt içinde kullanabilmektedir. 5 GB hediye internetin verildiği bu fırsat ile ilgili değişiklik yapma hakkı Zade Games ve Vodafone firmasına aittir. Yıl sonuna kadar geçerli olacak bu kampanyaya birçok Vodafone müşterisi katılarak hem eğlenebilir hem de bedava internetten yararlanabilir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]
Bedava İnternet Hilesi Arayanlar Bu Fırsat Tam Size Göre!!  Vodafone 20 GB Hediye İnternet Veriyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Bedava internet hilesi 2020
Kapalı